Увага!. В кожній із запропонованих форм потрібно використати усі типи полів(текстовий, числовий, прапорець, випадаючий список). У числових полях передбачити використання формул з логічною функцією.

1. Форма відвідувача лікарні;

2. Форму купівлі товару в Інтернет-магазині;

3. Форма реєстрації у бібліотеці;

4. Форма студентської анкети;

5. Форма клієнта туристичної фірми;

6. Форма відвідувача спортзалу;

7. Форма замовлення книжок;

8. Форма замовлення авіаквитків;

9. Форма покупки компютерної техніки;

10. Форма замовлення одягу;

11. Форма відвідувача SPA-салону;

12. Форма подачі документів у ВНЗ;

13. Форма реєстрації у ЗНО;

14. Форма замовлення побутової техніки;

15. Форма виклику майстра;

16. Форма замовлення туристочної путівки;

17. Форма учнівського табеля успішності;

18. Форма замовлення студентського квитка;

19. Форма відвідувача Аквапарку;

20. Форма замовлення в Інтернет-кафе;

21. Форма замовлення у піцерії;

22. Форма відвідувача тренажерного залу;

23. Форма відвідувача салону краси;

24. Форма реєстрації у спортивній школі;

25. Форма виклику лікаря;

26. Форма замовлення шкільного одягу.

OOo4Kids Writer: підготувати титульний аркуш для написання проекту: включити в нього границі навколо сторінки, герб м.Сарни у нижньому колонтитулі, дані про автора проекту і керівника оформити у таблиці з невидими границями, теми проекту і текст аркуша ввести довільні, підібрати формати шрифтів і абзаців.

Увага! Забороняється використовувати клавішу Пропуск для задання відступів і вирівнювання текстових написів.

OOo4Kids Impress: підготувати презентацію про одне з міст України об'ємом не менше 8 слайдів. У презентації використати дизайн слайдів, ефекти анімації об'єктів, ефекти переходу між слайдами, графічні об'єкти, музичний супровід. Автоматизувати показ, встановивши час для кожного слайду.

Тема: Дитячий офіс OOo4Kids у програмному забезпеченні початкової школи.

OOo4Kids — офісний пакет для освітніх цілей. Розроблений на основі OpenOffice.org і є його полегшеною версією. Призначений для аудиторії віком від 7 до 12 років. Адаптований до освітніх потреб. Працює на всіх поширених ОС (Windows, Linux, Mac OS X).

До складу пакету OOo4Kids належать такі додатки:
- OOo4Kids Writer (текстовий процесор);
- OOo4Kids Draw (векторний графічний редактор);
- OOo4Kids Impress (майстер презентацій);
- OOo4Kids Calc (табличний процесор);
- OOo4Kids Math (редактор формул).

Рекомендовано працювати під час вивчення тем «Об’єкти. Графічний редактор» (2 клас), «Робота з презентаціями» (3 клас), «Опрацювання тексту на комп’ютері» (4 клас), а також «Створення проектів» (3 і 4 класи).

OOo4Kids Writer:

Програма містить стандартне меню для текстового редактора, яке включає:

Меню Файл – з командами створення, відкриття, збереження документа. Також передбачено функції попереднього перегляду перед друком і самим друком документа і можливість відправки у формі електронного листа на E-mail.

Меню Правка – виконання основних операцій над текстом і об’єктами: виділити все, копіювати, вирізати, вставити, знайти і замінить, відмінити і повторити останні дії.

Меню вид – налаштування масштабу вікна, вивід і приховання панелей інструментів.

Меню Вставка – вставка колонтитулів, рисунків, відео і звуку, спеціальних символів, математичних формул.

Меню Формат – форматування символів та абзаців, створення колонок тексту, вибір і створення стилів.

OOo4Kids Impress:

Після запуску програми у користувача є можливість розпочинати роботу з пустої презентації, або вибрати готовий шаблон для неї.

Вікно програми містить панель слайдів (демонструє структуру презентації), панель задач із вкладками: фони слайдів, макети, дизайн таблиці, ефекти, зміна слайдів.

Для форматування і настройки презентації найзручніше використовувати вкладки панелі задач, а також вбудовані панелі інструментів.

У структурі слайду програма дозволяє розміщувати різні графічні об’єкти, відео і звук, поля дати і часу, колонтитули, текстові об’єкти, гіперпосилання, таблиці і діаграми.

Для роботи з більшістю об’єктів слайду передбачено наявність відповідної панелі інструментів, яка включається у меню Вид. Для створення власних графічних об’єктів наявна панель інструментів Рисование з усіма інструментами векторного графічного редактора.

Для показу і настройки презентації у програмі є меню Демонстрація. Показ слайдів запускається аналогічно до PowerPoint клавішею F5.

      Підготувати дві інструкційні картки для малювання одного і того ж самого малюнка спочатку засобами векторної графіки (Ookids Draw), а потім растрової (Paint). Картки оформити у середовищі Word, у вигляді таблиці в дві колонки. У першому стовпці текстово описати порядок виконання малюнка, вказуючи у кожному рядку, яку функцію, інструмент або метод було використано при малюванні. У другому стовпці розмістити скріншоти етапів виконання малюнка.


Приклад виконання домашнього завдання. Skachat-knopka

Елементи управління ACTIVEX.

Завдання для самостійного виконання(виконання відповідно до № у журналі, починаючи з 11 студента у списку нумерація завдань розпочинається спочатку)

 1. Створити форму Товарний чек з полями: ціна, кількість, вартість і прапорцем знижка. При включеному прапорці знижка вартість покупки має зменшитися на 10%. Для розрахунку вартості використати кнопку.
 2. Створити форму Стипендія з полями: середній бал,
   розмір стипендії і прапорцями державна форма навчання і платна форма навчання. При включеному прапорці державна форма розмір стипендії = середньому балу*100. При платній формі стипендія = 0.
 3. Створити форму заробітна плата з полями: оплата за день, кількість днів, розмір зарплати і прапорцем відпустка. При включеному прапорці зарплата = 0, при виключеному оплата за день*кількість днів.
 4. Створити форму рейтинг з полями: середній бал, кількість пропусків, рейтинг і прапорцем призер олімпіад. При виключеному прапорці рейтинг = середній бал*50 – к-ть пропусків*2. При включеному до рейтингу додати 50 балів.
 5. Створити форму з двома запитаннями, що містять по 2 варіанти відповіді у вигляді прапорців. При виборі правильної відповіді нараховується 5 балів. На формі має виводитись результат набраних балів за тест.
 6. Створити форму з полями: чорні квадрати, жовті квадрати і жовті трикутники і прапорцями жовті і чорні. При включенні відповідного прапорця мають додаватися фігури відповідного кольору.
 7. Створити форму перекладач з полями: слово для перекладу, переклад і прапорцями українська, англійська. Слово для перекладу вписується російською мовою, при включенні відповідного прапорця воно перекладається  на відповідну мову.(використати в програмі одне слово).
 8. Створити форму з полями: число 1, число 2, результат і прапорцями добуток і частка. При включенні відповідного прапорця має знаходитись добуток, або частка.
 9. Створити форму Прямокутник з полями: довжина, ширина, результат і прапорцями площа і периметр. При включення відповідного прапорця має знаходитись площа або периметр прямокутника.
 10. Створити форму з полями: радіус, відповідь і прапорцями коло, круг. При включення відповідного прапорця має знаходитись площа круга або довжина кола.
 11. Створити форму з полями число А,  число В, сума, різниця і прапорцями Додати і Відняти. При включенні одного з прапорців має знаходитись сума, або різниця. При включенні обох і сума, і різниця у відповідних полях.
 12. Створити форму з полями, що містять назви трьох екзаменів, рейтинг і прапорцем Відзнаки. При включеному прапорці, Рейтинг дорівнює середньому балу + 10%, при виключеному просто середньому балу.
 13. Створити форму з полями: груші, апельсини, огірки, кількість і прапорцями: фрукти і овочі. При включених обох прапорцях рахується загальна кількість овочів і фруктів, коли включений один з прапорців - кількість, що відповідає його назві.
 14. Створити форму з полями довжина, ширина, відповідь і прапорцями площа, периметр. Коли включено один з прапорців, програма знаходить площу, або периметр прямокутника. Якщо включено, або виключено обидва виводить повідомлення «Не знаю».
 15. Створити форму з полями: сосни, ялинки, буки, кількість і прапорцями: хвойні і листяні. При включених обох прапорцях рахується загальна кількість дерев, коли включений один з прапорців - кількість, що відповідає його назві.
 16. Програма знаходить кількість рулонів шпалер потрібних для оздоблення стін кімнати, коли відомі її розміри (ширина, довжина і висота). Розмістити на формі 2 прапорці Великі і Малі. Врахувати, що при виборі великих рулонів в ньому знаходиться 10 м2, а в малому – 5 м2.
 17. Створити форму Стипендія з полями: середній бал, розмір стипендії і прапорцями державна форма навчання і платна форма навчання. При включеному прапорці державна форма розмір стипендії = середньому балу*100. При платній формі стипендія = 0.
 18. Створити форму заробітна плата з полями: оплата за день, кількість днів, розмір зарплати і прапорцем відпустка. При включеному прапорці зарплата = 0, при виключеному оплата за день*кількість днів.
 19. Створити форму рейтинг з полями: середній бал, кількість пропусків, рейтинг і прапорцем призер олімпіад. При виключеному прапорці рейтинг = середній бал*50 – к-ть пропусків*2. При включеному до рейтингу додати 50 балів.
 20. Створити форму з двома запитаннями, що містять по 2 варіанти відповіді у вигляді прапорців. При виборі правильної відповіді нараховується 5 балів. На формі має виводитись результат набраних балів за тест.
 21. Створити форму з полями: чорні квадрати, жовті квадрати і жовті трикутники і прапорцями жовті і чорні. При включенні відповідного прапорця мають додаватися фігури відповідного кольору.
 22. Створити форму перекладач з полями: слово для перекладу, переклад і прапорцями українська, англійська. Слово для перекладу вписується російською мовою, при включенні відповідного прапорця воно перекладається  на відповідну мову.(використати в програмі одне слово).
 23. Створити форму з полями: число 1, число 2, результат і прапорцями добуток і частка. При включенні відповідного прапорця має знаходитись добуток, або частка.
 24. Створити форму Прямокутник з полями: довжина, ширина, результат і прапорцями площа і периметр. При включення відповідного прапорця має знаходитись площа або периметр прямокутника.
 25. Створити форму з полями число А,  число В, сума, різниця і прапорцями Додати і Відняти. При включенні одного з прапорців має знаходитись сума, або різниця. При включенні обох і сума, і різниця у відповідних полях.
 26. Створити форму з полями, що містять назви трьох екзаменів, рейтинг і прапорцем Відзнаки. При включеному прапорці, Рейтинг дорівнює середньому балу + 10%, при виключеному просто середньому балу.
 27. Створити форму з полями: груші, апельсини, огірки, кількість і прапорцями: фрукти і овочі. При включених обох прапорцях рахується загальна кількість овочів і фруктів, коли включений один з прапорців - кількість, що відповідає його назві.
 28. Створити форму з полями довжина, ширина, відповідь і прапорцями площа, периметр. Коли включено один з прапорців, програма знаходить площу, або периметр прямокутника. Якщо включено, або виключено обидва виводить повідомлення «Не знаю».

Створити форму з полями: сосни, ялинки, буки, кількість і прапорцями: хвойні і листяні. При включених обох прапорцях рахується загальна кількість дерев, коли включений один з прапорців - кількість, що відповідає його назві.

Список домашніх завдань з теми "Елементи управління ActiveX"

Skachat-knopka

Приклади розв'язування задач у Word

Skachat-knopka

УВАГА!. При збереженні виконаного завдання (Сохранить как) - у полі тип файлу обрати з підтримкою макросів (*.docm).

 Завдання заочного туру олімпіади з практичного курсу інформотаки для студентів IV курсів 2017 н.р.  Skachat-knopka

1

ClickToView Button

2

ClickToView Button

3

ClickToView Button

4

ClickToView Button

5

ClickToView Button

6

ClickToView Button

7

ClickToView Button

8

ClickToView Button

9

ClickToView Button

10

ClickToView Button

11

ClickToView Button

12

ClickToView Button

13

ClickToView Button

14

ClickToView Button

15

ClickToView Button

16

ClickToView Button

17

ClickToView Button

18

ClickToView Button

19

ClickToView Button

20

ClickToView Button

21

ClickToView Button

22

ClickToView Button

23

ClickToView Button

24

ClickToView Button

25

ClickToView Button

26

ClickToView Button

27

ClickToView Button

28

ClickToView Button

29

ClickToView Button

30

ClickToView Button